Menu

Menu

ForsideBadmintonAfdelingen BadmintonAktiviteter badmintonOnlinebetaling BadmintonTræningstider BadmintonBobAfdeling BobOnlinebetaling BobFLOORBALL1. 3. Division- Kampprogram og Resultater- Træning og tider2. Oldboys- Træning og tidFodboldAfdelingen Fodbold1. Serie 6 (Herre)- Kampprogram og Resultat- Træning & Tider2. C1 7M (Damer)- Kampe og Resultater- Trænings tider3. Oldboys- Kamp og Resultat4. U10- Kampprogram- Træning5. U7 U8 U9- Træning6. Små Fødder- Træning7. Helle F.C.8. Onlinebetaling FodboldGymnastikForældre-barnGrundgymnastik 35+Juniorspring og rytme (6. klasse og op)KrudtuglerSpring 0-2 klassseSpring 3-5 klasseAfdelingen GymnastikOnlinebetaling GymnastikKrocketAfdelingen Krocket/KrolfOnlinebetaling Krocket/KrolfVolleyball1. Elite volley- Kampprogram - Spillertruppen- Sponsorer- Billeder- Livestream2. Senior volley- Resultater - Senior billeder- Spillere4. Kidsvolley3. Teen- og Ungdomsvolley5. Motionsvolley6. Beachvolley7. Onlinebetaling VollyKontaktNyhederNØWSKalenderBestyrelsenOm VedtægterSponsorerPersondata forordningHåndboldCrossfitness
Foto:

Kontakt

Du kan altid kontakte os...

Bestyrelse:

Carsten Madsen
Carsten Madsen

Formand
syver1974@hotmail.com
26794031


Jørgen Jørgensen
Jørgen Jørgensen

Næstformand
jorgen.esbjerg @lauritz.com
75 29 87 20


Lisbeth Mogensen
Lisbeth Mogensen

Kasserer
bakmogensen@bbsyd.dk

Badminton:

Helle Hansen
Helle Hansen

heh@vardehs.dk
25 32 92 67


Lisbeth Pedersen
Lisbeth Pedersen

egevej3@outlook.dk
29 26 26 99



Bob:
Poul E.R Sørensen
Poul E.R Sørensen

avig.runge@gmail.com
21868358


Boje Bojsen
Boje Bojsen

bojebojsen@gmail.com
29 82 96 80


Britta Møller
Britta Møller

-
30 25 41 05



Fodbold:

Brian Meppelink-Schmidt
Brian Meppelink-Schmidt

Udvalgsformand
brianengholms@gmail.com
FB
26 21 13 55


Daniel Schwartz
Daniel Schwartz

Udvalgsmedlem
Schwartzprivat@outlook.dk
FB
20 96 61 43


Jesper Lambek
Jesper Lambek

Kampfordeler
lambek@adslhome.dk
FB
24 62 73 95


Ricki Bøtker
Ricki Bøtker

SFS og talentarbejde
ricky@outlook.dk
FB
22 19 93 05


Leo Thomsen
Leo Thomsen

Stadionansvarlig
-
61 28 85 50

Gymnastik:

Janni Kjældgaard Frederiksen
Janni Kjældgaard Frederiksen

Formand
jannikjaeldgaard@hotmail.com
26 39 81 98


Gitte Stenbæk Jensen
Gitte Stenbæk Jensen

Næstformand
gitteogjonas@gmail.com
26 22 92 12


Kunne ikke finde: [PERSON=nuif:kristina-gintberg]
Kunne ikke finde: [PERSON=nuif:pernille-hungeberg-thomsen]
Katrine Kruse Riber
Katrine Kruse Riber

katrinedkruse@gmail.com
27 29 15 63


Louise Kirkeby Sørensen
Louise Kirkeby Sørensen

beckkirkeby@outlook.dk
26 39 89 44

Håndbold:
- kommer -

Krocket / Krolf:
Krocket:

Kurt Kristensen
Kurt Kristensen

Formand
k.kristensen@cdnet.dk
51 37 90 02


Kim Kristensen
Kim Kristensen

nuifkrocket@gmail.com
21 27 92 64


Gitte Larsen
Gitte Larsen

29 93 48 15


Anna Marie Baunsgaard
Anna Marie Baunsgaard

29 45 59 44


Krolf:
Grethe Husted
Grethe Husted

75298404 / 50515938


Ruth Madsen
Ruth Madsen

75 29 84 46 / 29 24 94 46


Festudvalg;
- kommer -

Volleyball:

Peder Foldager
Peder Foldager

Formand
peder@hellehallen.dk
29621411


Martin Wollesen
Martin Wollesen

mwollesen@jubii.dk
24 40 43 94


Kunne ikke finde: [PERSON=nuif:jens-lauridsen]