Menu

Menu

ForsideBadmintonAfdelingen BadmintonOnlinebetaling BadmintonTræningstiderBobAfdeling BobOnlinebetaling BobFodboldAfdelingen FodboldOld BoysSenior KvinderSenior HerreU17U16U15U14U13U12U11U10U9U8U7Små FødderUddannede trænereOnlinebetaling FodboldGymnastikAfdelingen GymnastikOnlinebetaling GymnastikHåndboldKrocketAfdelingen Krocket/KrolfOnlinebetaling Krocket/KrolfVolleyball1. Elite volley- Kampprogram - Spillertruppen- Sponsorer- Billeder- Livestream2. Senior volley- Resultater - Senior billeder- Spillere4. Kidsvolley3. Teen- og Ungdomsvolley5. Motionsvolley6. Beachvolley7. Onlinebetaling VollyAfdelingen VolleyKontaktNyhederNØWSKalenderBestyrelsenOm VedtægterLinksSponsorerPersondata forordning
Foto:

Kontakt

Du kan altid kontakte os...

Bestyrelse:

Carsten Madsen
Carsten Madsen

Formand
syver1974@hotmail.com
26794031


Jørgen Jørgensen
Jørgen Jørgensen

Næstformand
jorgen.esbjerg @lauritz.com
75 29 87 20


Lisbeth Mogensen
Lisbeth Mogensen

Kasserer
bakmogensen@bbsyd.dk

Badminton:

Helle Hansen
Helle Hansen

heh@vardehs.dk
25 32 92 67


Lisbeth Pedersen
Lisbeth Pedersen

egevej3@mail.tele.dk
29 26 26 99



Bob:
Poul E.R Sørensen
Poul E.R Sørensen

avig.runge@gmail.com
21868358


Johanne Munk
Johanne Munk

villy.munch.jensen@gmail.com
75 29 82 54 / 60 31 21 70


Britta Møller
Britta Møller

-
30 25 41 05


Boje Bojsen
Boje Bojsen

bojebojsen@gmail.com
29 82 96 80

Fodbold:

Brian Schmidt
Brian Schmidt

Udvalgsformand
brianengholms@gmail.com
FB
26 21 13 55
Medlem af:
Øvrige kontakt


Martin Debel
Martin Debel

Udvalgsnæstformand
Medlem af:
Kontakt Ungdomshold


Henrik Lykke Rahbek
Henrik Lykke Rahbek

Kontingent
henr9144@hotmail.com
FB
20 41 54 60


Daniel Schwartz
Daniel Schwartz

Kontakt Senior og Oldboys
Schwartzprivat@outlook.dk
FB
20 96 61 43


Jesper Lambek
Jesper Lambek

Kampfordeler
lambek@adslhome.dk
FB
24 62 73 95


Ricki Bøtker
Ricki Bøtker

SFS og talentarbejde
ricky@outlook.dk
FB
22 19 93 05


Leo Thomsen
Leo Thomsen

Stadionansvarlig
-
61 28 85 50

Gymnastik:

Janni Kjældgaard Frederiksen
Janni Kjældgaard Frederiksen

Formand
jannikjaeldgaard@hotmail.com
26 39 81 98


Gitte Stenbæk Jensen
Gitte Stenbæk Jensen

Næstformand
gitteogjonas@gmail.com
26 22 92 12


Kristina Gintberg
Kristina Gintberg

Kursusansvarlig
kristinagintberg@gmail.com
26 15 46 80


Pernille Hungeberg Thomsen
Pernille Hungeberg Thomsen

hungeberg5@hotmail.com
23 66 48 89


Katrine Kruse Riber
Katrine Kruse Riber

katrinedkruse@gmail.com
27 29 15 63


Louise Kirkeby Sørensen
Louise Kirkeby Sørensen

beckkirkeby@outlook.dk
26 39 89 44

Håndbold:
- kommer -

Krocket / Krolf:
Krocket:

Kurt Kristensen
Kurt Kristensen

Formand
k.kristensen@cdnet.dk
51 37 90 02


Christian Jacobsen
Christian Jacobsen

nuifkrocket@gmail.com
61 28 41 86


Otto Mortensen
Otto Mortensen

75 16 94 18 / 40 42 17 94


Kunne ikke finde: [PERSON=nuif:anne-marie-baunsgaard]
Krolf:
Grethe Husted
Grethe Husted

75298404 / 50515938


Ruth Madsen
Ruth Madsen

75 29 84 46 / 29 24 94 46


Festudvalg;
- kommer -

Volleyball:

Peder Foldager
Peder Foldager

Formand
peder@hellehallen.dk
29621411


Martin Wollesen
Martin Wollesen

mwollesen@jubii.dk
24 40 43 94


Kunne ikke finde: [PERSON=nuif:jens-lauridsen]