Menu

Menu

ForsideBadmintonAfdelingen BadmintonAktiviteter badmintonOnlinebetaling BadmintonTræningstider BadmintonBobAfdeling BobOnlinebetaling BobFLOORBALL1. 3. Division- Træning og tider2. Oldboys- Træning og tidFodboldAfdelingen Fodbold1. Serie 6 (Herre)2. C1 7M (Damer)3. Oldboys- Kampprogram6. Små Fødder7. Helle F.C.8. Onlinebetaling FodboldGymnastikForældre-barnGrundgymnastik 35+ M/KJuniorspring og Rytmepiger (6. klasse og op)KrudtuglerSpring 0-2 klassseSpring 3-5 klasseAfdelingen GymnastikOnlinebetaling GymnastikKrocketAfdelingen Krocket/KrolfOnlinebetaling Krocket/KrolfVolleyball1. Elite volley- Kampprogram - Spillertruppen- Sponsorer- Billeder- Livestream2. Senior volley- Resultater - Senior billeder- Spillere4. Kidsvolley3. Teen- og Ungdomsvolley5. Motionsvolley6. Beachvolley7. Onlinebetaling Volly8. UngdomsVolley Sydvest(USV)KontaktNyhederNØWSKalenderBestyrelsenOm VedtægterSponsorerPersondata forordningHåndboldCrossfitness
Foto:

Kontakt

Du kan altid kontakte os...

Bestyrelse:

Carsten Madsen
Carsten Madsen

Formand
syver1974@hotmail.com
26794031


Jørgen Jørgensen
Jørgen Jørgensen

Næstformand
jorgen.esbjerg @lauritz.com
75 29 87 20


Lisbeth Mogensen
Lisbeth Mogensen

Kasserer
bakmogensen@bbsyd.dk

 

Badminton:

Helle Hansen
Helle Hansen

heh@vardehs.dk
25 32 92 67


Lisbeth Pedersen
Lisbeth Pedersen

egevej3@outlook.dk
29 26 26 99



Bob:

Poul E.R Sørensen
Poul E.R Sørensen

avig.runge@gmail.com
21868358


Boje Bojsen
Boje Bojsen

bojebojsen@gmail.com
29 82 96 80


Britta Møller
Britta Møller

-
30 25 41 05



 

Fodbold:

Jesper Lassen
Jesper Lassen

Udvalgsformand
lassenjesper@hotmail.com
93908179


Jesper Lambek
Jesper Lambek

Kampfordeler
lambek@adslhome.dk
FB
24 62 73 95


Ricki Bøtker
Ricki Bøtker

SFS og talentarbejde
ricky@outlook.dk
FB
22 19 93 05


Leo Thomsen
Leo Thomsen

Stadionansvarlig
-
61 28 85 50

 

Floorball:

Allan Larsen
Allan Larsen

Udvalgsformand
FB
22545208

 

Gymnastik:

Janni Kjældgaard Frederiksen
Janni Kjældgaard Frederiksen

Formand
jannikjaeldgaard@hotmail.com
26 39 81 98


Gitte Stenbæk Jensen
Gitte Stenbæk Jensen

Næstformand
gitteogjonas@gmail.com
26 22 92 12


Katrine Kruse Riber
Katrine Kruse Riber

katrinedkruse@gmail.com
27 29 15 63


Louise Kirkeby Sørensen
Louise Kirkeby Sørensen

beckkirkeby@outlook.dk
26 39 89 44

 

 

Krocket / Krolf:
Krocket:

Kurt Kristensen
Kurt Kristensen

Formand
k.kristensen@cdnet.dk
51 37 90 02


Kim Kristensen
Kim Kristensen

nuifkrocket@gmail.com
21 27 92 64


Gitte Larsen
Gitte Larsen

29 93 48 15


Anna Marie Baunsgaard
Anna Marie Baunsgaard

29 45 59 44


Krolf:
Grethe Husted
Grethe Husted

75298404 / 50515938


Ruth Madsen
Ruth Madsen

75 29 84 46 / 29 24 94 46

 

 

Volleyball:

Peder Foldager
Peder Foldager

Formand
peder@hellehallen.dk
29621411


Martin Wollesen
Martin Wollesen

mwollesen@jubii.dk
24 40 43 94